Newsletter

 

 

1. Koszty wysyłki pokrywa kupujący wg podanych cen, chyba że inaczej podano w opisie danej aukcji. 


2. Odbiór osobisty jest możliwy TYLKO PO WCZEŚNIEJSZYM UMÓWIENIU SIĘ, od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-16.00 oraz soboty 7.00-12.00 w siedzibie firmy P.P.H.U. HYDRON Adam Langer.


3. Przesyłki za pobraniem wysyłamy tylko po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

 

4. Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT po wcześniejszym zgłoszeniu e-mail'em oraz podaniu wszystkich danych niezbędnych do wystawienia faktury.

 

5. Nie wysyłamy towaru za pobraniem, jeżeli wartość przesyłki przekracza 1000zł.

 

5a. Jeśli wysyłka ma być na inny adres niż w podany w formularzu rejestracyjnym, prosimy o kontakt w celu  podania właściwego adresu wysyłkowego.


6. Reklamacje będą uwzględniane tylko z dołączonym dowodem zakupu lub jego kopią (faktura, paragon).

 

6a. Towar odsyłany w celu reklamacji lub zwrotu bez wcześniejszego ustalenia szczegółów zwrotu nie będzie przez nas przyjmowany i zwracany do nadawcy na jego koszt.

 

6b. Jeżeli kupujący stwierdzi jakąkolwiek niezgodność przedmiotu z opisem przedmiotu przysługuje mu prawo zwrotu po wcześniejszym kontakcie w celu ustalenia przyczyn niezgodności.


7. Towar reklamowany wysyłany jest na koszt kupującego bądź dostarczony przez niego osobiście po wcześniejszym uzgodnieniu.


8. W przypadku zasadnej reklamacji towar naprawiony/wymieniony wysyłamy na Nasz koszt. W przypadku reklamacji bezzasadnych kupujący zostanie obciążony kosztem odesłania towaru.


9. Towary zakupione za pośrednictwem naszego sklepu, klient może zwrócić (po uprzednim uzgodnieniu ze sprzedawcą) bez podania przyczyny wciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki (zgodnie z Ustawą o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, Dz. U. Nr 22, poz. 271 z dnia31 marca 2000 r.).


10. Towar zwracany nie może nosić śladów użytkowania, posiadać oryginalne opakowanie oraz koniecznie musi być dołączony oryginał dowodu zakupu.


11. Zwracany towar dostarczany jest na koszt kupującego.


12. W przypadku problemów z dostawą towaru prosimy kontaktować się z Naszą firmą.

 

13. Na wpłatę oczekujemy max. 14 dni roboczych, po tym terminie zaistniałą sytuację zgłaszamy do odpowiednich służb prawa.

 

14. Towar wysyłamy NATYCHMIAST po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie (z reguły trwa to 1-48 godzin), natomiast w przypadku wyboru opłaty za pobraniem najpóźniej W NASTĘPNYM DNIU ROBOCZYM (dni robocze: poniedziałek-piątek). Wysyłka odbywa się do godziny 13.00, wpłaty zaksięgowane po tej godzinie (oraz zakupy z opcją przesyłki pobraniowej dokonane po 13.00) są traktowanej jako dokonane w kolejnym dniu roboczym. 

 

FIRMA P.P.H.U. HYDRON Adam Langer NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA CZAS DOSTAW REALIZOWANYCH PRZEZ POCZTĘ POLSKĄ